Samsung LS27C310EAMXUE - 27.0" FHD / 5 ms / D-Sub / HDMI / Black - Monitor
SKU: 369860
Sale price
29.900 KD
Regular price
40.000 KD
You save
26%
  • Display: 27.0" Flat FHD
  • Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Response Time: 5 ms
  • Connectivity: D-Sub, HDMI
Overview
  • Display: 27.0" Flat FHD
  • Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Response Time: 5 ms
  • Connectivity: D-Sub, HDMI
Brand Samsung
Title Samsung LS27C310EAMXUE - 27.0" FHD / 5 ms / D-Sub / HDMI / Black - Monitor
1000 1 contrast ratio enhances depth and clarity
Panel Type  IPS
Brightness  250 cd/m² (typical)
Response Time  5ms (GtG)
Refresh Rate  75Hz
Ports  1x HDMI 1.4, 1x D-Sub (VGA)
Dimensions  613 x 218 x 464 mm (with stand)
Weight  3.8 kg
Wall Mount  75x75mm VESA compatible